Jak przygotować projekt?

Do przygotowania oferty cenowej prosimy o przesłanie projektu w wersji wektorowej w formacie .DXF lub .DWG w skali 1:1. Ewentualnie możliwe jest również przesłanie projektu w formacie PDF lub projektu w Corel Draw (X7 lub wcześniejsze wersje). Istnieje możliwość przygotowania wyceny z rysunku technicznego zgodnego z obowiązującymi normami. Prosimy o określenie ilości poszczególnych detali oraz rodzaju oraz grubości materiału z którego mają być wykonane.

Prosimy nie rozmieszczać detali na materiale, sami postaramy się o jak najmniejsze zużycie materiału. Wyjątkiem są materiały ze wzorem, nadrukiem, strukturą powierzchni – tu konieczne jest określenie kierunku wzoru. Wszystkie czcionki powinny zostać przekształcone na krzywe.

Niepotrzebne jest nanoszenie wszystkich wymiarów – wystarczy podać wymiar ogólny formatki/detalu i upewnić się że cały projekt jest w skali 1:1. W przypadku frezowania, różne głębokości wnikania można zaznaczyć różnymi kolorami – przykład poniżej. W przypadku dużej ilości informacji które muszą być zawarte w projekcie, prosimy o przygotowanie pliku wektorowego w formacie DXF/DWG, oraz dodatkowo pliku poglądowego PDF z wymiarami, głębokościami wnikania, przekrojami.

Istnieje możliwość opracowania projektu na podstawie dostarczonego szablonu, pękniętej formatki, szyby, szkicu. Cena takiej usługi wyliczana jest indywidualnie
i obejmuje pracę grafika przy opracowaniu pliku wektorowego.

Przykładowe projekty
© 2018 Wiga CNC.